Szanowni Państwo,

Państwa zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak może wpłynąć na komfort korzystania z naszych serwisów. Udzieloną zgodę mogą Państwo wycofać w każdej chwili, co jednak pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej na podstawie tej zgody.

Klikając przycisk Potwierdzam, wyrażacie Państwo zgodę na stosowanie wyżej wymienionych technologii oraz potwierdzacie, że ustawienia przeglądarki są zgodne z Państwa preferencjami.

Nasza misja

dr n. med. Piotr Dąbrowiecki
specjalista chorób wewnętrznych i alergologii
Klinika Chorób Infekcyjnych i Alergologii, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie
Prezes Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w projekcie Szkoła Astmy.

W naszej Szkole nauczycielami są uznani specjaliści zajmujący się astmą, którzy będą Ci towarzyszyć na każdym etapie choroby. Dowiesz się, co zrobić po otrzymaniu rozpoznania i jakie leczenie jest najskuteczniejsze. Nasi wykładowcy w przystępny sposób wyjaśnią Ci, czym tak naprawdę jest astma i co dzieje się w Twoich oskrzelach. Dzięki tej wyjątkowej inicjatywie staniesz się partnerem dla swojego lekarza i razem będziecie robić wszystko, aby Twoje życie było takie, jak chcesz.

Po obejrzeniu wykładów rozwiąż quiz, wydrukuj dyplom i pokaż go swojemu lekarzowi prowadzącemu.

Szkoła Astmy mp.pl - obalamy mity, przedstawiamy fakty.

Data utworzenia: 12.04.2018
Nasza misja Oceń: